Nowy wymiar sprzedawania na żywo: skorzystaj z promocji i korzystaj BEZ PROWIZJI!

Dołącz bez opłat

Strefa wiedzy HiLIVE

Pomagamy Ci rozwijać Twój biznes

Anka

Sukces Premierowej Transmisji Sprzedażowej KingEro na platformie HiLIVE!

W czwartek wieczorem wydarzyło się coś, co z całą pewnością odmieni twoje podejście do zakupów online. Na platformie HiLIVE miała miejsce premierowa transmisja sprzedażowa sklepu KingEro, specjalizującego się w akcesoriach dla dorosłych.

Wszystkie artykuły

Kasia

Zakupy Dosłownie Na Żywo

Zakupy dosłownie na żywo, natychmiastowa satysfakcja klientów,mniej pracy po transmisji sprzedażowej, automatyczne potwierdzenia, brak niepewności, szybsza dostawa.

Kasia

HiLIVE - Rewolucyjny Marketplace Zakupów na Żywo

HiLIVE to innowacyjny marketplace, który daje Ci możliwość kontynuowania swojej działalności na popularnych platformach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook, jednocześnie czerpiąc ogromne korzyści z natychmiastowych płatności i znacznej oszczędności czasu.

Kasia

Nowa platforma transmisji sprzedażowych HiLIVE zaprasza!

Płatności za sprzedaż w trakcie prezentacji produktu, raport ze sprzedaży z gotowymi adresami do wysyłki od razu po zakończeniu transmisji, duży bonus w postaci zwolnienia z prowizji od sprzedaży a także brak opłat za rejestrację i prowadzenie konta to tylko niektóre z zalet przełomowego rozwiązania …

Anka

Jak zdobyć nowych klientów?

Nawet najciekawsza, najlepiej przygotowana transmisja sprzedażowa nie odniesie sukcesu, jeśli zabraknie na niej klientów. Wielu sprzedawców zastanawia się nad tym, jak zdobyć nowych widzów, którzy następnie kupią prezentowane produkty – i wrócą na kolejną transmisję.

Anka

Cztery sposoby na wyróżnienie swoich transmisji

Popularność prowadzenia transmisji sprzedażowych na żywo dynamicznie rośnie. Coraz więcej sprzedawców widzi jak duży potencjał tkwi w tym modelu biznesowym. Jednocześnie wciąż wzrasta zainteresowanie oglądaniem angażujących i ciekawych transmisji.

Anka

Jak zwiększyć zaangażowanie odbiorców?

Zdarzają Ci się transmisje, podczas których dołącza niewielu widzów, część z nich odchodzi, a ci, którzy pozostają, są mało aktywni? W takich chwilach łatwo się zniechęcić. Ale głowa do góry! Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery praktyczne wskazówki, dzięki którym bardziej zaangażujesz swoich widzów.

Anka

Trzy etapy skutecznej transmisji sprzedażowej

Gdy myślisz o udanej transmisji sprzedażowej na żywo, w pierwszej kolejności pewnie przychodzi Ci na myśl określenie tego, jak dużo sprzedaży odbyło się podczas streama. To oczywiście ważny wyznacznik, ale nie jedyny.

W HiLIVE służymy pomocą

Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania, zajrzyj do sekcji FAQ