Nowy wymiar sprzedawania na żywo: skorzystaj z promocji i korzystaj BEZ PROWIZJI!

Dołącz bez opłat
Wróć do wszystkich wpisów

Nowa platforma transmisji sprzedażowych HiLIVE zaprasza!

Kasia

Płatności za sprzedaż w trakcie prezentacji produktu, raport ze sprzedaży z gotowymi adresami do wysyłki od razu po zakończeniu transmisji, duży bonus w postaci zwolnienia z prowizji od sprzedaży a także brak opłat za rejestrację i prowadzenie konta to tylko niektóre z zalet przełomowego rozwiązania w świecie handlu na żywo.

Cześć! Masz własny biznes i prowadzisz transmisje sprzedażowe? Chcesz wprowadzić swoją sprzedaż na nowy, wyższy poziom? Przetestuj więc nową platformę HiLIVE - prawdziwą rewolucję w świecie handlu na żywo!

Co to takiego HiLIVE?

To miejsce, gdzie Twoje transmisje sprzedażowe nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Wyobraź sobie, że Twoi klienci mogą dokonywać zakupów w czasie rzeczywistym, a Ty widzisz jak płatności natychmiast wpływają na Twój rachunek!

Czy to nie jest wspaniałe? Zapomnij o zbieraniu zamówień i długim wyczekiwaniu na wpłaty. Jest już HiLIVE! Zapewniamy, że już w trakcie prezentacji produktu pieniądze trafiają na Twój rachunek! Nie musisz też kontaktować się z klientami w sprawie adresów do wysyłki. Wszystkie niezbędne dane są już przygotowane w zamówieniu bezpośrednio po zakończeniu transmisji sprzedażowej. Dzięki temu od razu możesz zabrać się za przygotowanie paczek do wysyłki. To naprawdę wyjątkowe, bo takie wygodne rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii.

Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz wykorzystać na prowadzenie większej ilości transmisji a więc skokowo zwiększyć swoją sprzedaż i zyski!

Nie musisz także rezygnować z dotychczasowych kanałów sprzedaży w mediach społecznościowych, ponieważ HiLIVE transmituje twojego LIVE-a z Facebooka i YouTuba. To oznacza, że masz pełną kontrolę nad swoją sprzedażą zyskując doskonałe narzędzie usprawniające proces zakupowy dla Ciebie i Twoich klientów.

Warto również dodać, że obecnie korzystanie z HiLIVE jest całkowicie DARMOWE!
Zero opłat rejestracyjnych, a nawet zwolnienie z niskiej prowizji od sprzedaży dla wszystkich sprzedawców do zakończenia okresu testowego platformy.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej społeczności HiLIVE już teraz, zacznij przygodę z nowoczesnym live shopping-iem i zaskocz swoich klientów innowacyjnym podejściem do sprzedaży. Zarejestruj się już dziś i przygotuj się na wielkie zmiany w swoim biznesie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało pisz do nas. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Do zobaczenia w HiLIVE

Zobacz podobne artykuły

Anka

Sukces Premierowej Transmisji Sprzedażowej KingEro na platformie HiLIVE!

W czwartek wieczorem wydarzyło się coś, co z całą pewnością odmieni twoje podejście do zakupów online. Na platformie HiLIVE miała miejsce premierowa transmisja sprzedażowa sklepu KingEro, specjalizującego się w akcesoriach dla dorosłych.

Kasia

Zakupy Dosłownie Na Żywo

Zakupy dosłownie na żywo, natychmiastowa satysfakcja klientów,mniej pracy po transmisji sprzedażowej, automatyczne potwierdzenia, brak niepewności, szybsza dostawa.

Kasia

HiLIVE - Rewolucyjny Marketplace Zakupów na Żywo

HiLIVE to innowacyjny marketplace, który daje Ci możliwość kontynuowania swojej działalności na popularnych platformach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook, jednocześnie czerpiąc ogromne korzyści z natychmiastowych płatności i znacznej oszczędności czasu.