Nowy wymiar sprzedawania na żywo: skorzystaj z promocji i korzystaj BEZ PROWIZJI!

Dołącz bez opłat
Wróć do wszystkich wpisów

HiLIVE - Rewolucyjny Marketplace Zakupów na Żywo

Kasia

HiLIVE - Twoja Nowa Droga do Natychmiastowych Płatności i Znacznie Więcej!

Czy marzysz czasami o tym, aby jednocześnie zjeść ciastko i je mieć? W przypadku sprzedaży na platformie HiLIVE, to możliwe!

HiLIVE to innowacyjny marketplace, który daje Ci możliwość kontynuowania swojej działalności na popularnych platformach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook, jednocześnie czerpiąc ogromne korzyści z natychmiastowych płatności i znacznej oszczędności czasu.

Zachowaj Grupę Swoich Obecnych Klientów:

Czy masz już swoją lojalną grupę fanów i klientów na YouTube lub Facebooku? Dobrze, bo na HiLIVE możesz nadal transmitować swoje streamy z tych platform! Nasza platforma umożliwia embedowanie transmisji sprzedażowych, co oznacza, że nie musisz rezygnować z dotychczasowych klientów. Zyskujesz dodatkową widownię i klientów, jednocześnie utrzymując dotychczasowych.

Natychmiastowe Płatności:

Jednym z największych bólów głowy dla sprzedawców jest długi proces oczekiwania na płatności i konieczność śledzenia wpłat. HiLIVE to zmienia! Już w trakcie prezentacji produktów środki za sprzedane towary są natychmiast przekazywane na Twoje konto. To oznacza, że nie musisz się martwić o sprawdzanie wpłat czy rozwiązywanie problemów z płatnościami. Otrzymujesz swoje pieniądze od razu! Bezpośrednio po zakończeniu transmisji sprzedażowej wszystkie pieniądze masz już na rachunku możesz, więc rozpocząć przygotowanie towaru do wysyłki.

Oszczędność Cennego Czasu:

Każdy sprzedawca wie, że czas to pieniądz. Dlatego na HiLIVE skupiasz się na prezentacji i sprzedaży swoich produktów, a nie na korespondencji posprzedażowej. Oszczędzasz mnóstwo czasu, który wcześniej traciłeś na komunikację z klientami w sprawie płatności i dostaw. HiLIVE to efektywność w sprzedaży!

Dołącz do HiLIVE już dziś i Ciesz Się Nowymi Korzyściami!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sprzedawcą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w e-commerce, HiLIVE to platforma, która spełni Twoje oczekiwania. Dołącz do nas już dziś i zacznij czerpać korzyści z natychmiastowych płatności, oszczędności czasu i możliwości rozwijania swojego biznesu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zjedzenie ciastka i jednoczesne posiadanie go. Z HiLIVE to możliwe!

Zarejestruj się teraz i zacznij swoją przygodę z HiLIVE!

Zobacz podobne artykuły

Anka

Sukces Premierowej Transmisji Sprzedażowej KingEro na platformie HiLIVE!

W czwartek wieczorem wydarzyło się coś, co z całą pewnością odmieni twoje podejście do zakupów online. Na platformie HiLIVE miała miejsce premierowa transmisja sprzedażowa sklepu KingEro, specjalizującego się w akcesoriach dla dorosłych.

Kasia

Zakupy Dosłownie Na Żywo

Zakupy dosłownie na żywo, natychmiastowa satysfakcja klientów,mniej pracy po transmisji sprzedażowej, automatyczne potwierdzenia, brak niepewności, szybsza dostawa.

Kasia

Nowa platforma transmisji sprzedażowych HiLIVE zaprasza!

Płatności za sprzedaż w trakcie prezentacji produktu, raport ze sprzedaży z gotowymi adresami do wysyłki od razu po zakończeniu transmisji, duży bonus w postaci zwolnienia z prowizji od sprzedaży a także brak opłat za rejestrację i prowadzenie konta to tylko niektóre z zalet przełomowego rozwiązania …