Nowy wymiar sprzedawania na żywo: skorzystaj z promocji i korzystaj BEZ PROWIZJI!

Dołącz bez opłat

Poznaj nas bliżej

Dowiedz się więcej o HiLIVE i sprawdź jak chcemy pomagać Ci budować Twój biznes

Jak i dla kogo działamy?

Dla sprzedających

HiLIVE to platforma dla sprzedających, którzy sprzedają swoje produkty na transmisjach na żywo. Ułatwia im proste zarządzanie transmisjami, dodawanie produktów do transmisji, a do tego umożliwia generowanie raportów ze sprzedaży po każdej transmisji.

Sprzedający od razu widzi ile produktów sprzedał, pieniądze za sprzedane produkty są natychmiast na jego koncie, a wszystkie dane do wysyłki są zgromadzone od razu po transmisji.

Dla kupujących

HiLIVE to również najwygodniejszy sposób na zakupy podczas transmisji sprzedażowych na żywo. Umożliwia widzom oglądanie transmisji różnych sprzedawców i proste oraz bezpieczne zakupy produktów prezentowanych na transmisjach.

Dzięki HiLIVE takie zakupy są równie proste, jak kupowanie w sklepie internetowym – wystarczy wybrać przycisk “Kup teraz” i opłacić zamówienie online, bez rezerwowania produktów w komentarzach czy wysyłania swojego adresu w wiadomości do sprzedawcy.

Model biznesowy ukierunkowany na Twój sukces

Czy wiesz dlaczego chcemy, żeby Twój biznes odniósł sukces i będziemy Cię w tym wspierać? Bo tylko wtedy my również generujemy przychód, którym jest niewielka prowizja 2,9% od Twojej sprzedaży. Dlatego będziemy aktywnie pomagać Ci w kolejnych sprzedażach!

+30%

10x

+80%

Gwarancja bezpieczeństwa

Dzięki sprawdzonej, globalnej bramce płatności Stripe Twoi klienci mogą zapłacić w wygodny dla nich sposób, a pieniądze przesyłane są na Twoje konto w ciągu kilku sekund.

W HiLIVE służymy pomocą

Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania, zajrzyj do sekcji FAQ

Odzyskaj czas na to, co lubisz

Prowadź transmisje i prezentuj swoje produkty – a my pomożemy Ci z zamówieniami i płatnościami!